Учні двох луцьких шкіл повернулись до очного навчання

Учні двох луцьких шкіл повернулись до очного навчання

Учні двох луцьких шкіл повернулись до очного навчання
УНІАН

Дві луцькі школи з 22 листопада повернулися з дистанційного до очного навчання. Вакцинація працівників цих навчальних закладів сягнула 100%, — розповів Суспільному начальник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.

Навчання відновили учні 5-11 класів у ЗОШ №2 та луцькому ліцеї №8, а також з дистанційного до очного навчання повернулися у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Зі слів Віталія Бондаря, ще одна школа Луцька, а саме ЗОШ № 12, вже другий тиждень працює очно.

Загалом у Луцькій територіальній громаді — 38 навчальних закладів середньої освіти.

"Загалом вакцинація працівників усіх інших навчальних закладів вище 98%, охоплення працівників двома дозами вакцини складає майже 90%", — каже Віталій Бондар. Додає: як тільки рівень вакцинації сягне 100%, або Волинь перейде до помаранчевого рівня епіднебезпеки – усі заклади загальної середньої освіти відновлять свою роботу в повноцінному режимі.

Що відомо

  • З 00:00 години 8 листопада Волинь перейшла до "червоної" карантинної зони. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.
  • 22 вересня Міністерство охорони здоров'я запровадило обов'язкові щеплення від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.
  • З 8 листопада на Волині офіційно відсторонили від роботи 995 невакцинованих працівників освітніх закладів. Серед відсторонених – 348 працівників закладів дошкільної освіти та 647 працівників шкіл. Усього в області 38 150 освітян.
  • У Нововолинську школярі 5-11 класів майже усіх навчальних закладів громади відновили очне навчання у школах з 11 листопада. Це ті заклади, у яких від COVID вакциновані 100% працівників
На початок