Офіційно: Волинь переходить у "червону" зону епіднебезпеки

Офіційно: Волинь переходить у "червону" зону епіднебезпеки

Офіційно: Волинь переходить у "червону" зону епіднебезпеки
Суспільне Волинь

З 00:00 години 8 листопада Волинь переходить до "червоної" карантинної зони. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

З її слів останні три дні в області були перевищенні одразу декілька показників, за якими регіон може потрапити в "червону" зону.

"Ситуація складна. Щодня збільшується кількість підтверджених випадків і ми вступаємо з понеділка в червону зону і перепусткою в ТРЦ, заклади культури, громадський транспорт стане вакцинація", – сказала Людмила Тимощук.

За інформацією на сайті МОЗ України, при запровадженні “червоного” рівня епідемічної небезпеки дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів. Натомість під забороною:

  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

Що відомо

  • За останню добу на Волині підтвердили 612 нових випадків коронавірусної інфекції. 13 людей померли від ускладнень хвороби.
  • Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 216 346 волинян, дві дози та повністю імунізовані – 144 689 людей. Загалом проведено 361 035  щеплень.
На початок