У ВООЗ пообіцяли допомогу мігрантам на кордоні Польщі та Білорусі

У ВООЗ пообіцяли допомогу мігрантам на кордоні Польщі та Білорусі

У ВООЗ пообіцяли допомогу мігрантам на кордоні Польщі та Білорусі
з відкритих джерел

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили про намір мобілізувати сили, щоб допомогти мігрантам, які перебувають на польсько-білоруському кордоні.

Про це заявив директор з протидії надзвичайним ситуаціям Європейського регіонального бюро ВООЗ Джеральд Рокеншауб після візиту до білоруського прикордонного транспортно-логістичного центру, передає "БЕЛТА".

Ситуацію на кордоні Польщі та Білорусі він назвав "непростою".

"Біженці скаржилися на здоров'я, у деяких є хронічні захворювання. Ми, як представники ВООЗ, вступаємо в діалог і дізнаємося, що необхідно зробити, чим ми можемо допомогти зі свого боку: надавати медикаменти, медичні засоби, сприяти в розвитку медичної інфраструктури", — сказав Рокеншауб.

За його словами, більшість мігрантів не хочуть повертатися додому. Він також наголосив, що ВООЗ насамперед цікавить "медичний аспект".

"Ми мобілізуємо нашу допомогу у плані надання підтримки медикаментами, фармацевтичними товарами. Готуються міжнародні пакети з медичною допомогою та предметами гігієни. Працюємо у цьому напрямі з нашими партнерами. Це ООН, ЮНІСЕФ, Червоний Хрест та інші", — додав представник організації.

Що відомо

  • 21 листопада прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив про наміри повністю перекрити кордон з Білоруссю на тлі міграційної кризи.
  • Раніше Державний прикордонний комітет Білорусі отримав офіційного листа від польської сторони щодо її наміру призупинити з 21 листопада вантажне сполучення на залізничному пункті пропуску "Кузніца".
  • Ситуація на білорусько-польському кордоні загострилась удень 16 листопада. За даними польської сторони, мігранти застосували проти прикордонників світлошумові гранати та жбурляли у них каміння. Після того, як правоохоронці Польщі відбили атаку, частина мігрантів вирішила повернутися до раніше залишеного табору.
  • Лідер Білорусі Олександр Лукашенко заперечив свою причетність країни до організації міграційної кризи та попередив ЄС про відповідь у разі запровадження нових санкцій.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок