Стаховський поступився у півфіналі турніру у Франції перед матчем на Кубку Девіса AusOpen

Другий півфінал для українця у 2021 році.

Український тенісист Сергій Стаховський програв півфінальний матч тенісного турніру серії "челенджер", що проходить у французькому По.

Стаховський проводив третій поспіль матч у Франції. В останньому українець завдав поразки словаку Норберту Гомбошу у напруженому 2-годинному поєдинку.

Схожим за сценарієм вийшов для Стаховського і півфінальний матч. У суперниках українця був молдованин Раду Албот, який перед зустріччю з українцем вибив з турніру Фелісіано Лопеса - першого сіяного.

Ключовим моментом першого сету став п'ятий гейм на подачі українця. Албот з другого брейк-поїнту здобув перемогу, після чого виграв наступні три гейми та переміг у першому сеті.

Друга партія між Стаховським та Алботом йшла до тай-брейку. Цього разу українець не віддав жодного гейму супернику, однак і зробити брейк також не зміг, дотиснувши молдовського тенісиста лише на тай-брейку.

Проте вирвати перемогу за таких умов Стаховському не вдалося. Ключовим моментом став гейм за рахунку 0:1 - українцеві вдалося відіграти шість брейкпоїнтів Албота, проте з сьомої спроби молдованин забрав його та вийшов уперед.

У підсумку партія закінчилася для Стаховського поразкою 1:6 та припиненням виступів на турнірі.

Челленджер, півфінал. По, Франція

Раду Албот - Сергій Стаховський 2:1 (6:2, 6:7, 6:1)

Це другий півфінал для Стаховського у 2021 році. Востаннє він туди потрапляв ще на початку липня, виступаючи в Порту, однак тоді також не зміг пройти у фінал.

• Після поразки Стаховський має прибути у розташування збірної України. Після чого відправитися у Норвегію для проведення матчевої зустрічі на Кубку Девіса.
  • 26-27 листопада. Україна проти Норвегії на Кубку Девіса.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів