Стаховський дотиснув суперника і вперше за чотири місяці вийшов у півфінал тенісного турніру Stako_tennis

Для перемоги українцю знадобилося понад дві години.

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у півфінал турніру, що проходить у французькому місті По. У напруженому 3-сетовому поєдинку Стаховський здолав словака Норберта Гомбоша.

Челленджер ATP, що проходить у Франції, - один із заключних у сезоні 2021 року. Стаховський підходив до нього як несіяний тенісист, проте встиг вибити двох суперників - австрійця Деніса Новака та француза Дена Аддеда.

У чвертьфіналі суперником Стаховського став словак Гомбош - п'ятий сіяний на турнірі. Для тенісистів це була четверта очна зустріч, причому у трьох із них перемогу здобував саме словак.

Проте на челенджері у По Стаховському вдалося покращити свою статистику зустрічей проти Гомбоша. У першій партії українець вийшов уперед: зробивши брейк за рахунку 2:2, Стаховський втримав гейми на власних подачах та довів справу до перемоги.

Друга партія могла скластися для тенісиста схожим чином: Стаховський вийшов уперед на самому початку, зробивши брейк на подачі Гомбоша. Однак цей гейм став єдиним для українця в сеті - словак узяв наступні шість та перевів гру у вирішальну третю партію.

Третій сет виявився найбільш напруженим. Жоден із тенісистів не віддав гейм на власній подачі. Стаховський був ближче до перемоги: за рахунку 5:4 він мав чотири матчболи на подачі Гомбоша, однак жоден із них не реалізував.

У підсумку тенісисти довели справу до тай-брейку. На якому Стаховський зміг дотиснути Гомбоша та здобути перемогу.

Челленджер, чвертьфінал. По, Франція

Сергій Стаховський (Україна) - Норберт Гомбош (Словаччина) 2:1 (6:4, 1:6, 6:7)

Таким чином Стаховський уперше за чотири місяці вийшов у півфінал тенісного турніру. Востаннє він туди потрапляв ще на початку липня, виступаючи в Порту.

• У півфіналі на Стаховського очікує зустріч проти переможця пари між Фелісіано Лопесом (лідер посіву) та Раду Алботом (№7).
  • 26-27 листопада Стаховський заявлений у склад збірної України на матчеву зустріч проти Норвегії на Кубку Девіса.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів