Україна перервала дві антирекордні серії в останній грі 2021 року

Україна перервала дві антирекордні серії в останній грі 2021 року AP

Українці понад рік пропускали в офіційних матчах, і тепер змогли перервати цю серію.

Збірна України з футболу виграла останній матч 2021 року. У заключному турі відбору на чемпіонат світу-2022 команда Олександра Петракова здобула перемогу над Боснією і Герцеговиною з рахунком 2:0.

Матч української команди став лише другим у відборі на чемпіонат світу-2022, коли було здобуто перемогу. У жовтні українці обіграли на виїзді збірну Фінляндії (2:1).

Гра проти Боснії і Герцеговини стала останньою для України у 2021 році. І завдяки результату у цьому матчі українці перервали тривалу антирекордну серію.

Що сталося?

До гри проти Боснії і Герцеговини Україна підходила, маючи дві антирекордні серії з пропущеними м'ячами. Перша налічувала 13 поєдинків та враховувала лише офіційні матчі. Друга - 11 ігор (разом із товариськими) - Україні вдалося перервати обидві серії.

Востаннє Україна не пропускала взагалі ще 7 червня 2021 року. Тоді українці здобули розгромну перемогу над Кіпром з рахунком 4:0, яка була заключною перед стартом чемпіонату Європи.

До цього найгіршим результатом в історії України була серія у 2010-2011 роках. Тоді українці пропускали у дев'яти матчах поспіль.

А ось в офіціійних поєдинках збірна України востаннє не пропускала гол ще у жовтні 2020-го. Тоді українцям вдалося вдома перемогти Іспанію (1:0).

Антирекордна серія могла бути й довшою та складати 14 поєдинків. Проте у листопаді збірна України отримала технічну поразку у матчі проти Швейцарії, а тому відлік йшов, починаючи з матчу проти Німеччини.

Антирекордна серія збірної України (офіційні матчі)

• 14 листопада 2020-го. Німеччина - Україна 3:1 (Ліга націй)
  • 17 листопада 2020-го. Швейцарія - Україна 3:0* (Ліга націй)
  • 24 березня 2021-го. Франція - Україна 1:1 (відбір на ЧС-2022)
  • 28 березня 2021-го. Україна - Фінляндія 1:1 (відбір на ЧС-2022)
  • 31 березня 2021-го. Україна - Казахстан 1:1 (відбір на ЧС-2022)
  • 13 червня 2021-го. Нідерланди - Україна 3:2 (Євро-2020)
  • 17 червня 2021-го. Україна - Північна Македонія 2:1 (Євро-2020)
  • 21 червня 2021-го. Україна - Австрія 0:1 (Євро-2020)
  • 29 червня 2021-го. Швеція - Україна 1:2 (Євро-2020)
  • 3 липня 2021-го. Україна - Англія 0:4 (Євро-2020)
  • 1 вересня 2021-го. Казахстан - Україна 2:2 (відбір на ЧС-2022)
  • 4 вересня 2021-го. Україна - Франція 1:1 (відбір на ЧС-2022)
  • 9 жовтня 2021-го. Фінляндія - Україна 1:2 (відбір на ЧС-2022)
  • 12 жовтня 2021-го. Україна - Боснія і Герцеговина 1:1 (відбір на ЧС-2022)

* - технічна поразка

У 13 поєдинках, у яких збірна України пропускала, вона здобула лише три перемоги та ще шість разів зіграла внічию.

• У матчі проти збірної Боснії і Герцеговини Україна також забила 400-й гол у своїй історії - його автором став форвард Артем Довбик.
  • Збірна України потрапила у плей-оф і дізнається свого суперника під час жеребкування, що відбудеться у п'ятницю, 26 листопада. Для виходу на чемпіонат світу-2022 українцям потрібно буде виграти два матчі.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів