Нова центральна ялинка у Рівному за 3 млн: що мають побачити люди на свята

Нова центральна ялинка у Рівному за 3 млн: що мають побачити люди на свята

Нова центральна ялинка у Рівному за 3 млн: що мають побачити люди на свята
колаж: майдан у 2021 році і скрін з Prozorro/Суспільне Рівне

Нову штучну ялинку з декором у Рівне мають доставити до 1 грудня. Про це йдеться в інформації про тендер на порталі публічних закупівель "ProZorro", там вказаний і переможець торгів. За три мільйони гривень місто купило 18-метрову ялинку, набори іграшок, гірлянди, ангелів, сани з оленями, світлодіодну сім'ю ведмедів. Влада купила штучне дерево на свята вперше.

Новорічну ялинку Рівному постачатиме "Епіцентр К", який виграв тендер і готовий продати комунальному підприємству "Міськсвітло" штучне дерево й декорації за 2 994 999 гривень. Дані про це опублікували на сайті публічних закупівель "Prozorro". Доставити місту товар підприємство повинно до 1 грудня.

За інформацією з тендерної документації, штучна ялинка повинна максимально мати вигляд живого дерева, загальною висотою 18 метрів. Знизу діаметр дерева має бути 8,2 метра. Огорожа навколо ялинки повинна складатися з 24 щитів з банерної тканини на металевому оцинкованому каркасі. На банері запланували зображення новорічної символіки.

Що, крім ялинки, отримає місто

Центральна ялинка у Рівному: що купили за три мільйони
Цінова пропозиція від "Епіцентру" на 11 листопада. скрін з Prozorro

Спеціалісти "Міськсвітла", які готували технічні завдання, вказали, що маківка ялинки повинна мати вигляд "кульбабки", коли з серцевини в різних напрямках виходять "волосинки", які можуть переливатись й миготіти різними кольорами.

Також на майдані мають з'явитися світлодіодні сани з чотирма оленями, два ангели з сурмою, заввишки 2,2 метра. А ще – світлодіодні самець оленя, кінь, сім'я ведмедів й сніговик. Висота фігур від 2 до 2,5 метра.

Переможець тендеру має забезпечити головну ялинку п'ятьма комплектами світлодіодних прикрас на стовпи, які повинні мати вигляд силуетів ангелів.

Що відомо

  • У 2020-му році у Рівному на майдані Незалежності вирішили не встановлювати живу ялинку. Натомість у центрі міста прикрасили ілюмінацією ті три ялини, що ростуть на майдані.
  • Біля ТРЦ "Злата плаза" шостий рік поспіль встановлюють штучну ялинку. Монтаж цьогорічної розпочали 15 листопада.
  • У 2019 році у Рівному встановили ялинку заввишки 23 метри. На відміну від попередніх років, її не везли із лісництва, дерево 55 років росло в обласному центрі на території "Газотрону".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок