У Черкасах учні ще шести шкіл повертаюся за парти

У Черкасах учні ще шести шкіл повертаюся за парти

У Черкасах учні ще шести шкіл повертаюся за парти
Суспільне: Черкаси

Учні ще шести черкаських шкіл виходять на очне навчання, оскільки 100% працівників закладів щепились проти коронавірусу двома дозами. Про це Суспільному розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За словами посадовиці, із 16 листопада учні 5-11 класів шкіл №25, 27, 28, 32, 33 та Першої міської гімназії працюватимуть у звичному очному режимі навчання.

"Учні 5-11 класів працюють за умови вакцинації двома дозами всього колективу закладу. Відсторонені від роботи тільки ті вчителі, які не щеплені взагалі. Якщо людина вакцинована лише першою дозою — це не рахується. Тоді заклад або йде на дистанційну освіту, або працівники з однією дозою роблять ПЛР-тести", — пояснила Анастасія Чубіна.

Що відомо

  • Із 15 листопада у Черкасах на навчання вийшли учні 5-11 класів шкіл №19, 24 та 26 шкіл, які до цього навчалися дистанційно.
  • 8 листопада набрало чинності рішення про обов'язкову вакцинацію представників окремих професій — співробітників центральних органів влади, державних адміністрацій та освітян. Невакцинованих працівників у МОЗ обіцяють відсторонити від роботи.
  • Понад пів тисячі працівників закладів освіти Черкащини відсторонили від роботи через відсутність сертифікату про вакцинацію від коронавірусу.
  • Українцям, яких усунуть від роботи за відмову від вакцинації проти коронавірусу, не надаватимуть допомогу за лікарняними листками.
  • Профспілка закликала відкласти відсторонення освітян від роботи через відсутність СОVID-вакцинації.
  • Перш ніж відсторонити невакцинованого від коронавірусу працівника від роботи, працедавець має письмово зафіксувати факт відмови працівника від щеплення. Про це розповів в.о. Голови Державної служби з питань праці Ігор Дегнера.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок