Відповідальний за щеплення на Франківщині запросив "антивакцинаторів" в обласну інфекційну лікарню

Відповідальний за щеплення на Франківщині запросив "антивакцинаторів" в обласну інфекційну лікарню

Відповідальний за щеплення на Франківщині запросив "антивакцинаторів" в обласну інфекційну лікарню
Суспільне Карпати

Відповідальний за імунізацію проти COVID-19 в Івано-Франківській області Микола Стовбан запросив "антивакцинаторів" в обласну інфекційну клінічну лікарню, аби переконатися, наскільки зросла захворюваність на коронавірус серед прикарпатців.

"Велике прохання до тих, хто не розуміє, що відбувається, до тих, хто каже, що вакцина не допомагає: прийдіть до нас, в інфекційну клінічну лікарню, і ви побачите тих людей, і родичів тих людей, які стоять під дверима. Ви переконаєтеся, що COVID-19 існує, що це – не "фейк". Ви переконаєтеся, як часто їздять "швидкі". Ви переконаєтеся у тому, що таке – кисень, і як тяжко його отримати в сучасних умовах. Тому закликаю вас вкотре прийти у пункти щеплень, центри масової вакцинації і отримати якісну, безоплатну і, найголовніше, – таку необхідну вакцину, щоб уберегти себе і своїх близьких", — каже Микола Стовбан.

За його словами, на Івано-Франківщині у пунктах щеплення проти COVID-19 із 484 медпрацівників до вакцинації людей залучені 242. І медперсоналу, вакцини на Прикарпатті достатньо.

"Станом на сьогодні (15 листопада — ред.) на регіональному складі є 181 тис. 753 дози вакцин різних виробників. Що стосується медичної сфери, ми навчили 165 людей з мобільних бригад, які вакцинують. Зараз залучені 120 людей, тож ми маємо той ресурс, який можемо ще додатково залучити, щоб вакцинувати понад 80% жителів нашого краю", — говорить Микола Стовбан.

З його слів, повний курс вакцинації отримали 15,5% жителів.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок