Кропивницькі джитсери вибороли 12 медалей на чемпіонаті світу серед дітей та юніорів Facebook Євгена Скирди

Вихованці кропивницького спортивного клубу ”Борець” вибороли чотири золоті, три срібні та п’ять бронзових медалей дитячого чемпіонату світу з бразильського джиу-джитсу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав засновник клубу Євген Скирда. Змагання з 14 листопада відбуваються в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі.

За словами Євгена Скирди, учать у чемпіонаті беруть більше тисячі спортсменів з усього світу. Кропивницький представляють 18 джитсерів, яки супроводжують теренери Євген Скирда та Ярослав Блажко. Сутички відбуваються паралельно на 12 татамі.

Золоті медалі здобули Владислав Данчул, Марія Рабдєва, Ярослава Плохотнюк та Антон Береда. У фінальних сутичках своїм суперникам поступилися й стали другими Олександр Бондаренко, Даніель Санасарян та Марія Ярова. ”Бронза” в активі ІгоряТененика, Оскара Моленди, Данила Княгницького, Давида Бабурка і Владислава Онофрея.

Кропивницькі джитсери вибороли 12 медалей на чемпіонаті світу серед дітей та юніорівFacebook Євгена Скирди

Євген Скирда (праворуч) з вихованками-призерками чемпіонату світу (зліва – направо) Ярославою Плохотнюк, Марією Рабдєвою та Марією Яровою

Євген Скирда відзначив виступи 14-річного Владислава Данчула, який провів на турнірі чотири сутички, перемігши у фіналі бразильського спортсмена, і десятирічного Олександра Бондаренка, який змагався з 13-річними суперниками у ваговій категорії 55 кілограмів. Кропивничанин виграв дві сутички, але фінал програв, здобувши срібну медаль змагань.

Владислав Данчул (ліоруч) та Олександр Бондаренко (праворуч)

Бразильське джиу-джитсу – бойове мистецтво та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо, в партері, тобто лежачи, сидячи або навколішках. Не є олімпійським видом спорту.