На Тернопільщині на смітнику знайшли тіло чоловіка

На Тернопільщині на смітнику знайшли тіло чоловіка

На Тернопільщині на смітнику знайшли тіло чоловіка
Суспільне Тернопіль

Тіло 31-річного чоловіка знайшли на смітнику поблизу села Шибалин Бережанської громади. Про це повідомив начальник Нацполіції області Олександр Богомол.

За його словами, тіло побачив місцевий житель 8 листопада. До цього часу інформацію не розголошували, бо шукали підозрюваного у вбивстві, каже Олександр Богомол. За попередньою інформацією судмедекспертів, тіло пролежало на смітнику місяць. У вбитого були переламані ребра, ніс, грудна клітка та вибиті зуби.

"Під час проведення попереднього розслідування було встановлено, що чоловік мав конфліктні ситуації з попереднім чоловіком тої дівчини, з якою він зустрічався, і вів спільний побут. Конфліктна ситуація дійшла до того, що між ними виникла бійка в Бережанах, в одному з помешкань. Бійка переросла в катування чоловіка, який помер. Приховування тіла, слідів злочину".

Чоловік, якого підозрюють у вбивстві, зараз під вартою без права внесення застави, розповів керівник обласної прокуратури Андрій Миколайчук:

"Не маючи заяви ні від співмешканки, ні родичів про те, що людина зникла, оперативні підрозділи ідентифікували цю особу, встановили, хто це. Ми встановили особу, яка позбавила потерпілого життя, зібрали докази причетності вини. Через 2 доби йому було повідомлено про підозру".

На Тернопільщині на смітнику знайшли тіло чоловіка
На Тернопільщині на смітнику знайшли тіло чоловіка. Суспільне Тернопіль

Підозрюваний у скоєному зізнався та співпрацює зі слідством, каже Андрій Миколайчук. Також з чоловіком уже провели слідчий експеримент. Він розповів, як усе відбувалося в день вбивства:

"Взяв якийсь квадратний предмет і вдарив пару разів. Подивився, що він не рухається, замотав його у простирадло, потягнув вниз, завантажив у машину та вивіз".

За словами Андрія Миколайчука, підозрюваному інкримінують умисне вбивство. За це можуть ув’язнити від 7 до 15 років.

Читати також

На початок