Сербія забрала у Португалії пряме місце на ЧС-2022 шаленим голом на 90-й хвилині: відео AP Images

Кріштіану Роналду поки що не їде в Катар.

Збірна Португалії не змогла напряму кваліфікуватися на чемпіонат світу-2022 з футболу. В останньому турі португальці вдома в очному матчі програли Сербії, разом з тим втратили перше місце.

До останнього туру команди підійшли з рівною кількістю очок, але краща різниця голів була в португальців, тож їх в матчі задовольняла і нічия для виходу на чемпіонат світу. Сербії потрібно було лише перемагати.

Португалія уже на 2-й хвилині відкрила рахунок - використали помилку суперника біля їх штрафного майданчика і Ренату Санчеш забив гол, 1:0. Однак ще до перерви серб Душан Тадич зрівняв рахунок: його удар з-за меж штрафного невдало собі у ворота відбив голкіпер Руй Патрісіу.

У другому таймі португальці перейшли в захисну модель гри, серби атакували - і зрештою змогли забити. На 90-й хвилині матчу Александар Мітрович опинився вільний на дальній штанзі після подачі з флангу, він головою пробив у ближній кут і воротар не зреагував, 2:1 за сербами.

Одразу після голу усі гравці сербів, включно з запасними побігли святкувати - цей гол став переможним у матчі і вивів збірну на чемпіонат світу.

Відео переможного голу Сербії у ворота Португалії

Усі емоції сербів - в одному фото:

Португальці намагалися врятувати матч на останніх хвилинах, але не змогли забити. Кріштіану Роналду уперше в кар'єрі закінчив матч відбору на чемпіонат світу з нулем ударів у ствір воріт суперника.

Усі емоції Роналду - в кількох фото:

Для Португалії ця поразка означає, що команді доведеться боротися за вихід на чемпіонат світу у плей-оф раунді. Там португальцям потрібно буде пройти одразу двох суперників.

БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів