148 невакцинованих учителів відсторонили від роботи на Закарпатті

148 невакцинованих учителів відсторонили від роботи на Закарпатті

148 невакцинованих учителів відсторонили від роботи на Закарпатті
Суспільне Закарпаття

148 педагогів на Закарпатті відсторонили від виконання обов’язків через постанову Кабміну про обов’язкову вакцинацію від коронавірусу. Про це 9 листопада Суспільному повідомила директорка департаменту освіти ОДА Мар’яна Марусинець. Також, за її словами, відсторонили 234-х техпрацівників.

Згідно з постановою Кабміну, з 8 листопада від роботи відсторонюватимуть нещеплених працівників навчальних закладів, а також співробітників центральних органів виконавчої влади, їхніх територіальних підрозділів; місцевих держадміністрацій. За словами Мар’яни Марусинець, якщо працівник зробить щеплення, він може повернутися до роботи.

Читайте також: Понад 50 невакцинованих учителів в Ужгороді відсторонили від роботи

"Станом на сьогодні (9 листопада, — ред.) у нас 148 педагогічних працівників відсторонено від виконання обов’язків, також відсторонено 234 — із технічного персоналу згідно з постановою кабінету міністрів, яка ввійшла в силу 08.11, — пояснила директорка департаменту. — За цією постановою педагогічні працівники і технічні працівники не мають права терміном на місяць виконувати свої функціональні обов’язки. Але якщо вони за цей період зроблять щеплення, навіть першою дозою, вони мають право приступити до роботи".

Що відомо:

  • Із 9-го грудня розширюється список професій, для яких потрібна обов'язкова вакцинація проти COVID-19.
  • Кого і де не пустили на роботу через відсутність вакцини проти COVID-19.
  • Обов’язковим щепленням нині підлягають працівники трьох категорій: центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, місцевих державних адміністрацій і, відповідно, їх структурних підрозділів, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної, дошкільної, загальної середньої позашкільної освіти та також наукових установ незалежно від форми їх власності.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок