Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді поступився БК "Київ-Баскет"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді поступився БК "Київ-Баскет" БК "Тернопіль"

Баскетбольний клуб "Київ-Баскет" в матчі з овертаймом здобув домашню перемогу над БК "Тернополь" 85:80. Про це Суспільному повідомив тренер тернопільської команди Дмитро Забірченко.

За його словами, у першому періоді перемогли тернополяни з рахунком 12:20. Друга чверть завершилась перемогою БК "Київ-Баскет" 24:7. Третій період був за тернополянами 12:27. У четвертій чверті переміг "Київ-Баскет" 23:17. В овертаймі тернополяни поступилися 14:9.

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді поступився БК "Київ-Баскет"БК "Тернопіль"

У першому періоді перемогли тернополяни

БК "Тернопіль" свій наступний матч проведе 12 листопада, коли зіграє на виїзді проти "Хіміка", а "Київ-Баскет" до цього у неділю в Черкасах буде грати матч Кубку України, а 10 листопада вдома у рамках Кубка Європи ФІБА прийме Хапоєль Ейлат.