Акторку Бріжит Бардо оштрафували на €20 тисяч за расизм

Акторку Бріжит Бардо оштрафували на €20 тисяч за расизм

Акторку Бріжит Бардо оштрафували на €20 тисяч за расизм

Французька акторка Бріжит Бардо надіслала листа, в якому висловила занепокоєння жорстокими вбивствами тварин на острові Реюньйон. Проте знаменитість звинуватили у расизмі та оштрафували на 20 тисяч євро, повідомило Wion.

У 2019 році Бардо надіслала листа префекту острова Аморі де Сен-Кантен від імені свого фонду захисту тварин. Акторка описала жорстокість, яка відбувається на острові в Індійському океані. Вона повідомила, що під час свят індуїстів місцеві жителі відрубують козам голови.

Прокурор звернув увагу на листа та визнав його образливим. Акторка, описуючи дії місцевих жителів, написала:"Аборигени, що зберегли свої дикі гени".

Суд Сен-Дені звинуватив Бріжит Бардо у расизмі та призначив їй штраф у розмірі 20 тисяч євро. Акторці також довелося вибачитись перед місцевими жителями за своє висловлювання.

Що відомо

  • Бріжіт Бардо — французька кіноартистка, фотомодель, співачка, секс-символ 1950-60-х років.
  • Нещодавно телеведуча Ашіон звинуватила міністра культури Олександра Ткаченка в расизмі. За її словами, Ткаченко коли керував каналом 1+1, сказав їй під час одного з кастингів: "Ви в дзеркало себе бачили? Аудиторія нашого каналу не те, щоб ... Я не готовий ризикувати рейтингами...".

Читайте більше

"Расизм – це вірус": світом прокотилися масові протести через дискримінацію

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант