На Хмельниччині за 5 днів зафіксували 464 порушення карантину

На Хмельниччині за 5 днів зафіксували 464 порушення карантину

На Хмельниччині за 5 днів зафіксували 464 порушення карантину
Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

На Хмельниччині за п'ять днів карантину провели близько трьох сотень рейдів по перевірці дотримання карантинних обмежень в умовах "червоної" епідемічної зони. Про це повідомляє сектор комунікації Нацполіції у Хмельницькій області.

Як йдеться у повідомлені, правоохоронці проводять перевірки разом з представниками Держпродспоживслужби та інших органів виконавчої влади і самоврядування.

"У період з 30 жовтня по 3 листопада працівники поліції під час рейдів зафіксували 464 порушення вимог статті 44-3 Кодексу УкраїниПорушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.Тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень і на посадових осіб - від 34 до 170 тисяяч гривень "Порушення правил щодо карантину людей". З них у 106 випадках склали протоколи за частиною 1 зазначеної статті та 358 постанов – за частиною 2, яка передбачає відповідальність за відсутність засобів індивідуального захисту", - кажуть правоохоронці.

Читайте також

Вибір редакції

На початок