"Не отримали жодного позитивного вердикту", — адвокат у справах Добкіна про перерахунок голосів

"Не отримали жодного позитивного вердикту", — адвокат у справах Добкіна про перерахунок голосів

"Не отримали жодного позитивного вердикту", — адвокат у справах Добкіна про перерахунок голосів
Суспільне Харків

На ранок 4 листопада Харківський окружний адміністративний суд розглянув кілька позовів кандидата у мери Михайла Добкіна щодо перерахунку голосів на окремих дільницях. Жоден з них не задовольнили.

Про це Суспільному розповів адвокат Анатолій Родзинський, який представляє інтереси Добкіна в суді.

"Розглянуто усього близько шести справ, інші — у процесі розгляду. Поки ми не отримали жодного позитивного вердикту", — сказав Родзинський.

"Один суддя написав, що не було порушення на етапі прийому виборчої документації територіальної виборчої комісії. Так ми на це і не посилалися. Ми казали, що були порушення на етапі транспортування, тобто на шляху від дільничної виборчої комісії до районної територіальної. Інший суддя написав, що він критично ставиться до акту, у якому зафіксували порушення, тому що у суді багато справ і багато було складено таких актів. Так, а що ми можемо зробити, якщо такі порушення були масовими? Третя суддя написала, що ми не конкретно вказуємо характер порушень. Ми конкретно вказуємо: виборчу документацію транспортували члени комісії та поліцейській у складі меншому, ніж чотири людини", — наполягає Родзинський.

За словами адвоката, усі позови мають розглянути впродовж двох днів: "Я так розумію, сьогодні, максимум завтра, усі розгляди мають завершитися. Мова йде про оскаржування результатів виборів по 132 дільницях, а саме ми вимагаємо, щоб по цих 132 дільницям був зроблений перерахунок голосів. Можливо, їх бути трохи менше, бо в деяких справах були об'єднані вимоги".

Відхилені позови представник позивача планує оскаржувати в апеляційному суді.

Читайте також

Добкін вимагає перерахунку голосів на 132 виборчих дільницях — адвокат

На початок