У Чернігові лікеро-горілчаний завод продали за 33 мільйони гривень

У Чернігові лікеро-горілчаний завод продали за 33 мільйони гривень

У Чернігові лікеро-горілчаний завод продали за 33 мільйони гривень
ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові приміщення лікеро-горілчаного заводу продали на електронному аукціоні Рrozorro за 33 мільйони 75 тисяч гривень. Інформацію Суспільному підтвердив начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області Валерій Йовенко.

З його слів, торги відбулися 29 жовтня, стартова ціна за об’єкт становила понад 29 мільйонів гривень. Покупців було двоє. Переможцем став ТОВ "СПІРІТ ЕТИЛ".

Про цю фірму інформації мало. Згідно з даними Youcontrol, вона заснована понад три роки тому і зареєстрована в Києві. Також відомо, що ця компанія раніше так само на аукціоні придбала Вишняківський спиртзавод за 101,2 млн гривень. Але, в результаті, так і не сплатила за нього кошти.

«Покупець вже підписав протокол аукціону. Як ми його підпишемо, у нас до 30 днів є з моменту формування протоколу, і після цього в нього є ще 30 днів на розрахунок. Договір купівлі-продажу ще не підписаний», – сказав Йовенко.

За його словами, жодних боргів покупець не покриватиме, адже продають тільки приміщення. Нині воно в оренді у ПрАТ «ЧЛГЗ «Чернігівська горілка», і договір чинний до 9 листопада 2021 року.

Чи продовжить новий власник договір оренди – невідомо. Нині Суспільне намагається вийти на зв’язок із представниками ТОВ "СПІРІТ ЕТИЛ", щоб дізнатися про плани нових власників на завод.

Читайте також:

На Чернігівщині майно ДП «Укрспирт» продали за понад 60 мільйонів гривень

Вибір редакції

На початок