На Чернігівщині майно ДП «Укрспирт» продали за понад 60 мільйонів гривень

На Чернігівщині майно ДП «Укрспирт» продали за понад 60 мільйонів гривень

На Чернігівщині майно ДП «Укрспирт» продали за понад 60 мільйонів гривень
ФОТО: Чернігівське управління Фонду держмайна

За понад 60 мільйонів гривень на аукціоні продали майно ДП «Укрспирт» у селі Нові Боровичі Корюківського району. Там наразі працює 4 бригади, які роблять 12 тонн спирту за добу. Стартова ціна була втричі меншою, говорить заступник начальника регіонального відділення фонду держмайна України в області Валерій Йовенко.

«Не продешевили аж ніяк, це точно. Продавалось Новоборовицьке місце проведення діяльності з виготовлення та виробництва спирту. Стартова ціна була 19 мільйонів 378 тисяч гривень, продався він за 60 мільйонів 11 тисяч гривень».

Учасників аукціону було три, говорить Валерій Йовенко. Покупець ТОВ «Технокомплектсервіс», зареєстроване у Києві в 2016 році. Статутний капітал товариства, за даними YouControl, 5 тисяч гривень.

«Переможцем стало ТОВ «Технокомплектсервіс» з Києва. Інформацією стосовно безпосередньої діяльності ми не володіємо. Фінансову звітність підприємство подавало. Там від'ємний власний капітал. Дуже сподіваюсь, що він підпише протокол і через місяць ми з ним укладемо договір купівлі-продажу. Далі він розрахується і сплатить ці кошти до державного бюджету», зазначив Валерій Йовенко.

Суспільне намагалося зв'язатися із покупцем, діючий номер телефону знайти не вдалося. Ми залишаємо ТОВ «Технокомплектсервіс» можливість прокоментувати участь в аукціоні.

Деталі — у сюжеті:

Читайте також:

Переможець тендеру на ремонт гуртожитка на Попудренка не хоче проводити роботи, – Атрошенко

На початок