Шахтар U19 здобув вольову перемогу у надрезультативному матчі над "Реалом" у Юнацькій лізі УЄФА ФК "Шахтар"

Друга перемога "гірників" у турнірі.

Молодіжна команда "Шахтаря" здобула вольову перемогу в поєдинку третього туру Юнацької ліги УЄФА над "Реалом", чинним переможцем турніру. "Гірники" обіграли мадридців з рахунком 3:2.

Перед поєдинком проти "Реала" U19 донецька команда йшла третьою у турнірній таблиці, маючи в доробку три очки, здобуті на старті проти "Шерифа". "Реал" та "Інтер" йшли лідерами, маючи по чотири очки, тому перемога в матчі над мадридцями забезпечувала щонайменше друге місце за підсумками першого кола групової стадії.

На початку матчу "Шахтар" U19 пропустив ранній гол. На 10-й хвилині вінгер "Реала" Петер змістився з правого флангу в центр та пробив точний у дальній кут обвідним ударом.

"Шахтареві" вдалося зрівняти рахунок на 33-й хвилині: простріл з лівого флангу замкнув Антон Глущенко.

Однак на 41-й хвилині мадридці вдруге вийшли уперед: на добиванні після удару через себе вдало зіграв Давід Гонсалес.

"Гірникам" не лише вдалося відігратися до перерви, але й вийти уперед. На 42-й хвилині передачу Глущенка в дотик замкнув Кирило Сігеєв.

А на 45-й "Шахтар" забив третій м'яч: після подачі з кутового м'яч обробив Ілля Гулько, який пробив точно у верхній кут.

Після перерви "Реал" U19 продовжив тиск на ворота "Шахтаря", намагаючись відігратися. Проте "гірникам" вдалося втримати переможний результат та виграти.

Юнацька ліга УЄФА. Третій тур

"Шахтар" U19 - "Реал" U19 3:2

Голи: Глущенко, 33, Сігеєв, 42, Гулько, 45 - Петер, 10, Гонсалес, 41

Відео матчу "Шахтар" U19 - "Реал" U19

Завдяки перемозі "Шахтар" U19 тимчасово очолив турнірну таблицю групи перед матчем молодіжніх команд "Інтера" та "Шерифа".

Турнірна таблиця групи D

1. "Шахтар" U19 - 6 очок (3 матчі), 8:3 (різниця м'ячів)
  2. "Реал" U19 - 4 (3), 7:5
  3. "Інтер" U19 - 4 (2), 2:1
  4. "Шериф" U19 - 0 (2), 1:9

• 3 листопада. Матч "Реала" U19 та "Шахтаря" U19 у четвертому турі Юнацької ліги УЄФА.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів