"Я вакцину вам організую, особисто з Ляшком переговорю": мер Франківська про вакцинацію на стадіоні

"Я вакцину вам організую, особисто з Ляшком переговорю": мер Франківська про вакцинацію на стадіоні

"Я вакцину вам організую, особисто з Ляшком переговорю": мер Франківська про вакцинацію на стадіоні
Фото: Суспільне Карпати

Міський голова Івано-Франківської територіальної громади Руслан Марцінків доручив провести масову вакцинацію проти COVID-19 на стадіоні "Рух" 5 листопада. Про це мер заявив під час оперативної наради.

Керівниця управління охорони здоров'я міськради Марія Бойко сказала, що "це неможливо, бо на стадіоні холодно, а вакцина не може зберігатися за такої температури".

"Ми попросимо освіту. На другому поверсі вони мають автошколу. Тепленько, гарненько, файно. Є де зайти, почекати. Площа — велика, аби не створювати скупчень. Я не знаю, як ви це зробите, мене це не цікавить. Я хочу, щоб у п'ятницю ми масово людей вакцинували", — відповів Руслан Марцінків.

Марія Бойко сказала, що на Івано-Франківськ залишилися 1 500 доз вакцини AstraZeneca, 2 100 – CoronaVac, й 380 – Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

"Це є нуль у порівнянні з тими потребами й з тими чергами, які ми маємо. І, на жаль, вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech немає, Pfizer пішов на цілу область. Прийшли всього-на-всього в неділю 12 тис., вони розлетілися на центри в Коломиї, Калуші, Надвірній, на села. Ці 12 тис. — це крапля в морі", — каже керівниця управління охорони здоров'я міськради.

"Ви розумієте, що ви зараз зробили, коли цю інформацію запустили? Сьогодні будуть розривати (люди – ред.), "штурмувати" центри", – звернувся до Марії Бойко Руслан Марцінків.

"А що я сказала? Я сказала правду, так, як є. Вакцина буде, її отримують, але це – реальні залишки", – відповіла керівниця управління охорони здоров'я міськради Марія Бойко.

Читайте також: "Вакцинуюся, бо "приперло": репортаж з центрів вакцинації у Франківську

Міський голова сказав, що "домовиться за вакцину із міністром охорони здоров'я України Віктором Ляшком".

"Є ситуація така, яка є. Це — наші люди. Тому у п'ятницю організуйте з 8:00 до останнього пацієнта! Ми заплатимо кожному лікарю, організуйте 20 бригад. Є AstraZeneca, є CoronaVac. Організуйте намети, чай, щоби цей процес був показовий. Люди хочуть сьогодні вакцинуватися, людям "приперло". Я вакцину вам організую, особисто з Ляшком переговорю", — сказав Руслан Марцінків.

Що відомо

  • З 30 жовтня Івано-Франківщина перейшла у "червону" зону епідемічної небезпеки.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок