З 30 жовтня Івано-Франківщина перейде у "червону" зону епіднебезпеки

З 30 жовтня Івано-Франківщина перейде у "червону" зону епіднебезпеки

З 30 жовтня Івано-Франківщина перейде у "червону" зону епіднебезпеки
УНІАН

З 30 жовтня Івано-Франківщина перейде у "червону" зону епідемічної небезпеки. Рішення про це ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Окрім Івано-Франківщини, у "червону" зону карантину потрапляють Житомирська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області.

Відповідно до постанови Кабміну у зоні "червоного" рівня епідемічної небезпеки забороняється:

 • перебування на територіях загального користування без засобів індивідуального захисту;
 • робота закладів громадського харчування, окрім адресного доставлення і замовлень на виніс;
 • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів;
 • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів ліцеїв і гімназій;
 • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
 • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних змагань і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
 • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеознімання;
 • робота підвісних канатних доріг.

Заклади освіти у "червоній зоні" працюватимуть, якщо 100% працівників мають "зелений" COVID-сертифікат.

Також чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі), працівники та організатори масових заходів, зокрема релігійних, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, торгово-розважальних центрів, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів і басейнів матимуть “зелений” COVID-сертифікат.

Критерії кожної із зон епідеміологічної небезпеки визначають відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

"Червоний” рівень на території регіону впроваджують, якщо впродовж трьох днів підряд у ньому наявні два та більше показники:

 • завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, — більш як 65%;
 • кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — менше ніж 300;
 • кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — більше ніж 60;
 • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) — більш як 20%;
 • рівень зростання загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом — більш як 50%.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок