У Кропивницькому на дистанційне навчання перейшли дві школи, інші працюють очно

У Кропивницькому на дистанційне навчання перейшли дві школи, інші працюють очно

У Кропивницькому на дистанційне навчання перейшли дві школи, інші працюють очно
Суспільне: Кропивницький

Після двотижневих канікул учні двох шкіл – №8 та гімназії новітніх технологій у Кропивницькому – навчаються дистанційно. Вони розташовані в одній будівлі. Причина – порив теплотраси і відсутність теплопостачання. Учні решти 38 шкіл міста навчаються в школах, розповіла Суспільному начальниця міського управління освіти Лариса Костенко. Яка температура в гімназії імені Шевченка, учні якої навчаються очно, та коли відновлять теплопостачання у школі №8 і гімназії новітніх технологій?

Опалення в гімназії імені Шевченка увімкнули 29 жовтня, розповіла її директорка Галина Война: "Були пориви. Ми відмикали і знову включилися, тому зараз градусів 16-17 є, комфортна температура для дітей, все в нормі".

О пів на дев’яту ранку в четвертому класі на термометрі – 19 градусів. Учень Іван Івашура розповів, що в класі тепло.

У третьому класі – 20 градусів, приміщення провітрювали. Це говорить про те, що заклад накопичив тепло, вважає директорка.

Школа №8 та гімназія новітніх технологій?

Порив тепломережі стався на подвір’ї школи №8. Начальниця управління освіти Кропивницької міськради Лариса Костенко розповіла, це сталось під час заповнення теплотраси водою. До кінця тижня порив ліквідують. Учні повернуться на уроки в школи з наступного понеділка.

Виконувач обов’язків директора школи №8 Ігор Яковлєв розповів Суспільному, що в школі навчаються 1028 учнів. Перейшли на дистанційне навчання, бо в класах температура – 12-14 градусів.

Читайте також

На початок