Одеські фігуристки вибороли 2 медалі на міжнародному турнірі

Одеські фігуристки вибороли 2 медалі на міжнародному турнірі фото: noc-odessa.org.ua

Вихованиці одеської спортивної школи олімпійського резерву "Крижинка" отримали 2 медалі на міжнародному турнірі з фігурного катання. Змагання Interclub Autumn Talents Cup 2021 проходили в Броварах з 28 по 30 жовтня. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Зокрема, чемпіонкою в одиночному катанні в категорії до 12 років стала 10-річна Марія Щербина.

Її тренер Віталій Куркудим розповів, що дівчина вже виконує подвійний стрибок, тобто аксель в каскаді. Цей стрибок спортсменка виконувала і на змаганнях.

У категорії серед дівчат до 9 років бронзовою призеркою стала Варвара Данілина.

"На цьому турнірі Варі вдалося впоратися із хвилюванням, виконати всі елементи програми без помилок. Вона отримала "плюси" за стрибки, що не часто вдавалося зробити раніше", – зазначила її тренерка Марія Вереніч.