Одеська спортсменка стала срібною призеркою всеукраїнського турніру з фехтування Пресслужба відділення НОК

16-річна вихованка міської дитячо-юнацької спортивної школи №13 Валерія Моренець-Кубанська стала срібною призеркою всеукраїнського турніру з фехтування пам’яті Михайла Когута. Про таке повідомила пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

На першому етапі змагань Валерія здобула 5 перемог в 6 боях із загальним рахунком 29:14. В основній сітці вона перемогла Вероніку Іванову з Києва (15:9), далі ще одну киянку Валерію Щепкіну (15:3), у чвертьфіналі – іншу вихованку КДЮСШ №13 Анну Суворову з рахунком 15:6, а в півфіналі – Софію Полонку з Миколаєва (15:12).

У фіналі змагання серед шаблісток Валерія поступилася Вікторії Коротченко з Миколаєва з рахунком 12:15.