Одеська спортсменка завоювала 5 медалей на чемпіонаті України зі стрільби

Одеська спортсменка завоювала 5 медалей на чемпіонаті України зі стрільби Фото: Національний олімпійський комітет

15-річна одеська спортсменка Софія Михайлюк виборола 5 медалей на чемпіонаті України зі стрільби із гвинтівки серед молоді. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Як заначили у пресслужбі, змагання відбулися у Вінниці впродовж 12-17 жовтня. Збірна Одеської області завоювала 5 медалей (3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову) і посіла 1 місце в командному заліку в змаганнях серед жінок і 4 загальне місце.

Три медалі одеські спортсменки завоювали в командних видах, ще дві медалі принесла Одещині окремо Софія Михайлюк. Загалом у неї 5 медалей. У спортсменки Вероніки Скориної за підсумками змагань 3 медалі, 2 з яких золоті; у Віталіни Мартинюк 1 золота й 1 срібна медалі — повідомили у НОК.

Одеська спортсменка завоювала 5 медалей на чемпіонаті України зі стрільбиФото: Національний олімпійський комітет

Софія Михайлюк завоювала медаль у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень (МГ-6). У кваліфікації вона стала другою (1149 очок), а у фіналі вона лише на 0,1 очка випередила "міжнародницю" Владиславу Коваль зі Львову – 449,3 проти 449,2. В цьому ж виді програми Вероніка Скорина стала 5. 14-річна Віталіна Мартинюк набрала 1112 очок. За підсумками командної боротьби в цьому виді збірна Одеської області завоювала золоту медаль.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6) Софія Михайлюк стала бронзовою призеркою, хоча у кваліфікації була лише 6 (617,5 очок). У фіналі вона набрала 224,2 очки. Вероніка Скорина, яка в кваліфікації була другою, у фіналі зайняла 8 місце. На 7 місці в цьому виді змагань опинилася Олександра Супильник. У командному заліку в цьому виді збірна Одеська області завоювала ще одну золоту медаль.

Срібну медаль одеські стрілкині завоювали в командному турнірі зі стрільби із малокаліберної гвинтівки лежачи на дистанції 50 м (МГ-9). Софія Михайлюк стала 4, програвши лише 0,6 очка Дарії Волошиній з Вінниці – 608,3 проти 608,9. Віталіна Мартинюк отримала 5 місце (607,3), а Вероніка Скорина – на 11 місці (597,2)

У стрільбі з пневматичної гвинтівки в міксті, де Софія стріляла поза конкурсом, тому що для неї не було пари, вона показала найкращий результат серед жінок (30 пострілів – 311,8 очки) – розповіли у пресслужбі НОК.