На Тернопільщині 9 194 жителі громади взяли участь у виборах голови

На Тернопільщині 9 194 жителі громади взяли участь у виборах голови

На Тернопільщині 9 194 жителі громади взяли участь у виборах голови
Суспільне Тернопіль

У Теребовлянській громаді опрацювали 100% бюлетенів, участь у позачергових виборах голови взяли 9 194 жителі, про це повідомила голова територіальної виборчої комісії Світлана Веселовська.

За її словами, люди вибирали серед 5 кандидатів. За попередніми підсумками, найбільше голосів за самовисуванця Олега Продана - 6 447. Це 68% від кількості людей, які прийшли на вибори, каже Світлана Веселовська. За її словами, на другому місці – теж самовисуванець Юрій Ништа. За нього проголосували 1 346 виборців. Це 14% голосів. За Михайла Тимошика, який балотувався від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", свій голос віддали 765 виборців. На 4 місці за кількістю голосів – самовисуванець Тарас Козак, за нього проголосували 345 людей. Найменше голосів виборці віддали за самовисуванця Степана Кондиру – 291.

Остаточні результати, розповідає Світлана Веселовська, мають оприлюднити до 9 листопада.

Жінка каже, голосування відбувалося на 33 дільницях. Загалом у громаді 22 тисячі 839 виборців.

Попередні вибори в Теребовлянській громаді відбулися 25 жовтня минулого року. Тоді головою став Сергій Поперечний. У січні 2021 року він подав у відставку. 5 січня на сесії Теребовлянської міської ради депутати задовольнили його заяву. До Теребовлянської громади входять місто Теребовля та 27 сіл.

Що відомо

На початок