Скільки українців слухають подкасти – дослідження Суспільного

Скільки українців слухають подкасти – дослідження Суспільного

Ексклюзивно
Скільки українців слухають подкасти – дослідження Суспільного
. Фото ілюстративне: Unsplash

8,3% українців слухають подкасти. Серед слухачів подкастів переважають чоловіки – 57,2%. Середній вік слухача подкастів – 31 рік.

Про це свідчить опитування Суспільного, проведене у жовтні 2021 року.

У опитуванні взяли участь 1434 респонденти. Вибірка репрезентативна за областями та чотирма віковими групами (18-29; 30-44; 45-64; 65 і старше).

Найбільша частка слухачів подкастів у столиці – 11,6%, і на Півночі – 11,0%. На Півдні і в Центрі – 10,4% респондентів, які слухали подкасти, на Сході – 7,8%, і найменша частка слухачів на Заході – 4,7%.

Серед слухачів подкастів найбільше представлені жителі великих міст (з населенням понад 100 тисяч жителів) – 69%, натомість серед не-слухачів їх суттєво менше – 47,1%. Також, серед слухачів подкастів переважають люди з вищою освітою – 55,8%, проти 45,1% серед не-слухачів.

Для порівняння, у США 57% американців (віком старше 12 років), опитаних у 2021 році, хоча б раз слухали подкаст, ідеться в щорічному дослідженні The Infinite Dial). Частка людей, що слухали подкаст за останній місяць в Великій Британії становить 22%, у Німеччині – 25%, у Франції – 28%, в Італії – 31%, в Іспанії – 38%, зазначається в дослідженні 2021 Digital News Report проведеного Reuters Institute for the Study of Journalism.

Подкасти Суспільного можна слухати на Sound Cloud, Google Podcasts, Apple Podcasts, Megogo Audio та інших популярних платформах. Усі подкасти за цим посиланням та у телеграм-каналі.

В Міжнародний день подкастів подкаст Суспільного "Дрогобич 101/1" взяв гран-прі першої української премії подкастів "Слушно". "Дрогобич 101/1" – це документальний подкаст-розслідування про обвал під‘їзду хрущовки у Дрогобичі на Львівщині, який забрав життя восьми людей і залишив без квартир більше як сотню дрогобичан. Слідчі, комунальники, експерти, історики приходять до різних висновків про причини обвалу.

Більше цікавого про подкасти

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок