Спортсмени Одеської області завоювали 54 медалі на чемпіонаті України з карате

Спортсмени Одеської області завоювали 54 медалі на чемпіонаті України з карате Фото: Національний олімпійський комітет

Збірна Одеської області посіла 1 місце в медальному заліку чемпіонату України з карате, який відбувся в Полтаві 22-24 жовтня. Спортсмени завоювали 54 медалі. Про таке стало відомо із пресслужби Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

За інформацією комітету, змагання проводилися в чотирьох вікових категоріях: «кадети», «юніори», «молодь» і «дорослі». Спортсмени Одеської області завоювали 54 медалі: 21 золоту, 12 срібних, 21 бронзових.

Триразовою чемпіонкою України стала Олена Павловська, яка стала двічі чемпіонкою серед дорослих (куміте, 68 кг; командне куміте), а також перемогла серед молоді в категорії "до 68 кг".

Дворазовими чемпіонами України стали: Крістіна Вєнік (ката особисте, ката командне), Ярослав Федоров (ката – юніори і доросли), Аніта Серьогіна (куміте, до 61 кг; командне куміте).

Також чемпіонами України 2021 року стали: Поліна Льогенька, Кристина Пугачова (обидві – командне ката, дорослі), Юлія Палашевська, Анжеліка Терлюга (командне куміте, дорослі), Давид Яновський (юніори, до 61 кг), Ксенія Якубчак (юніорки, ката), Галина Запорожченко (молодь, ката), Наталія Осадчук (юніорки, до 53 кг), Дарина Євачова (юніорки, понад 59 кг), Микита Сальков (юніори, до 55 кг), Ерік Рагозенко (юніори, до 68 кг), Олександр Інютін (молодь, до 84 кг), Дар’я Холодняк (ката, кадетки), Дмитро Рожков (ката, кадетки), Ганна Русан (кадетки, до 54 кг), Матвій Перуда (кадети, +70 кг), Дар’я Студенкова, Анастасія Холод, Поліна Александрова (всі - командне ката, кадетки) – повідомили у НОК.