На залізничному вокзалі "Запоріжжя-1" відкрили центр вакцинації проти COVID-19

На залізничному вокзалі "Запоріжжя-1" відкрили центр вакцинації проти COVID-19

На залізничному вокзалі "Запоріжжя-1" відкрили центр вакцинації проти COVID-19
Фото: Суспільне Запоріжжя

Центр вакцинації розпочав працювати 29 жовтня на залізничному вокзалі “Запоріжжя-1”. Розташований він у приміщенні збоку від центральної будівлі. Там пасажири та інші охочі зможуть безоплатно імунізуватися проти COVID-19.

Про це журналістам Суспільного повідомила начальниця залізничного вокзалу “Запоріжжя-1” Тетяна Завіщана.

У новому пункті щеплення працюватиме мобільна бригада – фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги №6, розповіла начальниця вокзалу.

вакциинація
Тетяна Завіщана. Фото: Суспільне Запоріжжя

"На всіх вокзалах в обласних центрах вже обладнані пункти вакцинації, тому ми теж не стали виключенням. Приміщення у нас було вільне, ми його підготували, згідно з вимогами, погодили його готовність із Департаментом охорони здоров'я міста і відсьогодні пункт вакцинації з 8-ї години запрацював. Я думаю, що це буде дуже зручно і для мешканців міста, і для приміських жителів, адже вокзал це відома і зручна локація у місті", – пояснює Тетяна Завіщана.

Читайте також: Вакцинація і права людини: чи можна вимагати від громадянина щепитися — відповідає експерт
вакциинація
Фото: Суспільне Запоріжжя

За її словами два дні пункт вакцинації на залізничному вокзалі “Запоріжжя-1” працюватиме з 8-ї до 20-ї години. Потім, орієнтуючись на попит, корегуватимуть графік мобільної бригади.

Раніше Суспільне повідомляло, що минулого тижня, з 21 жовтня, у Запоріжжі запрацювали ще три центри масової вакцинації населення. Нині в обласному центрі працюють 12 Центрів масової вакцинації населення та вісім кабінетів щеплення, – повідомляється на сайті міської ради.

Що відомо

  • За добу 28 жовтня у Запорізькій області зробили 11 801 щеплення від COVID-19.
  • 23 жовтня у Мелітополі відкрили ще один центр масової вакцинації населення. Загалом тепер у місті два такі центри.
  • Рівень вакцинації дорослого населення у Бердянську складає 37,6%. 22 жовтня тут відкрили ще один центр масової вакцинації населення, який працює на базі торговельного центру "Екватор". Всього наразі у місті два центри вакцинації.
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко приїхав 19 жовтня до Запоріжжя, щоб вказати на організаційні прогалини в роботі центрів масової вакцинації Запоріжжя.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок