Визначилися сім з восьми учасників чвертьфіналу Кубка України з футболу

Визначилися сім з восьми учасників чвертьфіналу Кубка України з футболу facebook.com/MetalistFC

Хто пройшов далі.

Стадія 1/8 фіналу Кубка України - остання в 2021 році, а також остання, на якій в боротьбу вступають нові команди. Саме в 1/8 фіналу в Кубку цього сезону розпочали боротьби учасники єврокубків від України: "Динамо", "Шахтар", "Зоря", "Ворскла" та "Колос". І одна з цих команд одразу вилетіла.

За результатами жеребкування "Колос" потрапив на першоліговий "Металіст", який до того вибив "Десну". Команда з Ковалівки теж не змогла перемогти харків'ян - поразка 0:1 та виліт. А "Металіст", відповідно, став єдиним представником Першої ліги, що пройшов до чвертьфіналу.

Найрезультативніший матч теж відбувся у Харкові - "Металіст 1925" поступився "Олександрії" з рахунком 2:5. І загалом, в усіх інших матчах (крім "Металіста") перемагали гості.

На стадії 1/8 фіналу відбулася одна серія пенальті - "Львів" здолав першоліговий "Альянс", а також один екстратайм - "Зоря" дотисла "Рух". Головні фаворити турніру - "Динамо" та "Шахтар" - здобули впевнені перемоги.

А ще одна гра - "ЛНЗ-Черкаси" (Друга ліга) проти "Дніпро-1" - перенесена на листопад / грудень через спалах коронавірусу в складі "ЛНЗ-Черкаси".

Усі результати матчів 1/8 фіналу Кубка України

• "Металіст 1925" (Харків) - "Олександрія" 2:5
  • "Верес" (Рівне) - "Ворскла" (Полтава) 1:3
  • "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) 1:2
  • "Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) 0:3
  • "Альянс" (Липова Долина) - "Львів" 1:1 (2:3 - по пенальті)
  • "Рух" (Львів) - "Зоря" (Луганськ) 0:2 (після овертайму)
  • "Металіст" (Харків) - "Колос" (Ковалівка) 1:0
  • "ЛНЗ-Черкаси" - "Дніпро-1" (Дніпро) перенесено

• До стадії 1/4 фіналу вийшли шість клубів УПЛ та один представник Першої ліги. Останнім учасником стане або клуб з Другої ліги, або ще один - з УПЛ.
  • Базова дата для проведення матчів 1/4 фіналу - 2 березня 2022 року.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуБіатлон пряма трансляціяЗимовий спорт