"Металіст" переміг "Колос" в 1/8 фіналу Кубка України

"Металіст" переміг "Колос" в 1/8 фіналу Кубка України ФК "Металіст"/Instagram

Результат матчу визначив один гол.

Останній матч 1/8 фіналу Кубка України - гра між лідером Першої ліги "Металістом" та учасником єврокубків "Колосом". Матч проходив у Харкові на стадіоні "Металіст" і став першим в історії зустрічей обох команд.

Для харків'ян ця гра стала уже четвертою в розіграші Кубка України, для "Колоса" - першою.

Результат матчу визначив єдиний гол у першому таймі. Переможний гол на 19-й хвилині першого тайму забив 26-річний захисник харківської команди Олександр Мизюк.

У першому таймі перевагою на полі та за ударами володів "Металіст", у другому - "Колосу" вдалося вирівняти ситуацію, однак зрівняти рахунок команда з УПЛ не змогла.

Для "Металіста" - це друга поспіль перемога в Кубку України над клубом з УПЛ. У попередньому раунді харків’яни вибили з турніру чернігівську "Десну" (2:1).

"Металіст" переміг "Колос" в 1/8 фіналу Кубка УкраїниФК "Металіст"/Instagram

• "Металіст" став сьомим учасником чвертьфіналу Кубка України з футболу сезону 2021/22. До цієї стадії також пройшли "Динамо", "Шахтар", "Зоря", "Олександрія", "Львів" та "Ворскла". Матч між "ЛНЗ-Черкаси" та "Дніпро-1" відбудеться у листопаді/грудні.
  • 24 жовтня ФК "Металіст" вдома переміг команду з Хмельницького "Поділля", гра завершилась з рахунком 3:0.
  • Наступний матч ФК "Металіст" у чемпіонаті — 1 листопада — з ФК "Альянс" із Липової Долини (Сумська область). Початок о 18:30.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів