"Металіст" обіграв "Поділля" з рахунком 3:0

"Металіст" обіграв "Поділля" з рахунком 3:0 metalist.ua

ФК "Металіст" вдома переміг команду з Хмельницького "Поділля", гра завершилась з рахунком 3:0.

Матч 15 туру Першої ліги України відбувся 24 жовтня на стадіоні "Металіст".

Рахунок у матчі на 19 хвилині відкрив Браян Ріаскос. Гості ж під кінець першого тайму заробили видалення — отримавши другу жовту картку поле залишив захисник "Поділля" Олег Веремієнко.

Граючи у більшості, господарі відзначилися наступним взяттям воріт на 79 хвилині. Відзначився Віталій Федорів.

Завершальний гол у грі харків'яни забили з пенальті, за хвилину до завершення основного часу. Цей удар виконав Едуард Сарапій.

Голи: Ріаскос, 19, Федорів, 79, Сарапій, 89 з пенальті.

Рахунок: 3:0.

• 18 жовтня Харківський "Металіст" уперше програв в Першій лізі, це сталося у матчі проти "Агробізнесу".
  • Наступна гра "Металіста" у Першій лізі відбудеться 1 листопада, харків'яни зіграють вдома проти "Альянсу". "Поділля" ж гратиме з "Оболонню" 31 жовтня.