Футбольна команда "Буковина" залишилась без тренера: яка причина

Футбольна команда "Буковина" залишилась без тренера: яка причина

Ексклюзивно
Футбольна команда "Буковина" залишилась без тренера: яка причина
Фото: ФК "Буковина"

Футбольна команда "Буковина" залишилась без головного тренера Євгена Коваленка. Водночас з ним не розривали контракт, він чинний до лютого наступного року. Коваленко не приходить на тренування.

Про це Суспільному сказав президент клубу Вадим Заяць.

"В один прекрасний момент у нас зник тренер і підготовку ми проводили вже без нього. Ми не знали, куди він зник. Нібито образився", – сказав Заяць.

Наразі фіксуватимуть неявку тренера й виплачуватимуть зарплатню. Договір розірвуть після того, як матимуть підстави для цього.

Водночас у коментарі Суспільному головний тренер команди Євген Коваленко сказав, що йому повідомили про звільнення, після чого він виїхав з міста. Документів поки не підписував.

"Це з їх боку публічно було озвучено, що я зник. Мені сказали, що я звільнений. Я не покидав команду. Мене усунули за годину до тренування", – каже Коваленко.

Минулого матчу команда виходила під керівництвом помічника тренера. Так працюватимуть до кінця зимової перерви. Наразі "Буковина" перебуває на 9 місці з 15 команд Другої ліги. Футболісти мають зіграти ще чотири матчі з командами Чайка, Мункач, Рубікон, Дніпро (місто Черкаси).

Що відомо

  • Команда "Буковина" – єдина в області, яка грає в футбол на професійному рівні. Зараз змагається у Другій лізі.

Читайте також

Футбольна команда "Буковина" розгромила команду "Любомир" з рахунком 4:1

На початок