Ястремська вибила Козлову з турніру у напруженому матчі в Італії та пройшла у чвертьфінал AP

Перший матч між тенісистками закінчився перемогою Ястремської.

На стадії другого кола тенісного турніру в італійському Курмаєрі відбулася зустріч двох українок: Даяни Ястремської та Катерини Козлової. Саме ці українські тенісистки мали визначити першу чвертьфіналстку змагань.

Ястремська та Козлова до турніру WTA в Курмаєрі не провели жодної особистої зустрічі між собою. При цьому Даяна отримала перший номер посіву та вибила росіянку Віталію Д'яченко з розгромним рахунком у першому колі. Козлова ж віддала чотири гейми італійці Лючії Бронцетті.

І для Ястремської, і для Козлової чвертьфінал турніру в Італії означав би дуже багато. Даяна в разі перемоги лише вдруге після повернення у теніс через відсторонення дійшла б до цієї стадії. А ось для Козлової цей чвертьфінал став би лише третім на рівні WTA за останні два роки - тривалий час українка пропускала виступи через травму коліна.

Перша партія між українськими тенісистками закінчилася розгромною перемогою Ястремської. Лідерка посіву в Італії віддала Козловій лише один гейм, зробивши два брейки - за рахунку 1:0 та 4:1, після чого з першої спроби реалізувала сетпоінт.

А ось у другому сеті між тенісистками тривалий час спостерігалася рівна боротьба - за підсумками стартових шести геймів жодна не віддала свою подачу суперниці. Проте наступні три гейми закінчилися перемогами Козлової - вистачило лише одного брейку на подачі Ястремської.

У третьому сеті Ястремська та Козлова розпочали з брейків на подачах одна одної, після чого не відпускали одна одну у відрив.

Ключовим моментом зустрічі став десятий гейм на подачі Козлової. Після обміну брейками (Ястремська подавала на матч за рахунку 5:3), Даяна все ж таки змогла дотиснути суперницю.

WTA. Курмаєр, друге коло

Даяна Ястремська (Україна) - Катерина Козлова (Україна) 2:1 (6:1, 3:6, 7:5)

• У чвертьфіналі турніру в Італії Ястремська зіграє проти переможниці італійської пари Лукреції Стефаніні або Ясмін Паоліні.
  • Продовжують виступи на тенісних турнірах WTA ще три українки. Зокрема, Ангеліна Калініна пройшла у чвертьфінал змагань у Румунії.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів