0:6. Жіноча збірна України програла Іспанії у відборі на чемпіонат світу-2023: турнірна таблиця УАФ

Українки у другому матчі поступилися лідеркам групи.

Жіноча збірна України зазнала поразки у домашньому матчі проти Іспанії (0:6) у відборі на чемпіонат світу-2023.

Україна розпочала виступи у відборі на чемпіонат світу з розгромної перемоги над Фарерськими островами з рахунком 4:0. Завдяки цьому результату українки набрали перші очки, проте йшли позаду двох команд - Іспанія та Шотландія розпочали виступи з двох перемог.

Наступний поєдинок українки мали провести проти Іспанії. Це була перша зустріч за 23 роки між командами: у 1997 та 1998 роках, граючи у відборі на чемпіонат світу, збірна Україна двічі здобула перемогу.

При цьому перед відбором на чемпіонат світу-2023 іспанки підходили у якості 2-разових учасниць останніх мундіалей. А у останніх 13 поєдинках жіноча збірна Іспанії здобула перемоги з загальною різницею 70:0.

Українки швидко пропустили гол від іспанок. На дев'ятій хвилині Іспанія відкрила рахунок - Алексія Путельяс, найкраща гравчиня сезону 2020/21 за версією УЄФА, забила гол. А до перерви іспанки відзначилися вдруге зусиллями Саррьєгі.

Після перерви Україна ще тричі пропустила від Іспанії. На 68-й забила Ізагірре, а у проміжок з 82-ї по 84-у хвилини іспанки відзначилися ще двічі: спочатку Саррьєгі оформила дубль, а згодом Дарина Опанащенко зрізала м'яча у свої ворота. Крапку у матчі поставила Редондо Феррер, що пробила точно у дальній кут.

Відбір на чемпіонат світу-2023, жінки

Україна - Іспанія 0:6

Голи: Путельяс, 9, Саррьєгі, 33, 82, Ізагірре, 68, Опанащенко, 84 (автогол), Феррер, 90+2

Це одна із найбільш розгромних поразок в історії збірної України. У вересні 2019-го українки двічі поступилися із рахунком 0:8 Німеччині у відборі на Євро.

Українки залишаються на третьому місці в турнірній таблиці групи з трьома очками. Проте тепер мають від'ємну різницю м'ячів.

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація (Європа). Група B

1. Іспанія – 9 очок (3 матчі), 23:0 (різниця м'ячів)
  2. Шотландія – 9 (3), 11:2
  3. Україна – 3 (2), 4:6
  4. Угорщина – 0 (3), 1:11
  5. Фарерські острови – 0 (3), 1:21

• 26 листопада. Шотландія - Україна
  • 30 листопада. Угорщина - Україна
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів