Директорка департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш написала заяву на звільнення

Директорка департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш написала заяву на звільнення

Директорка департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш написала заяву на звільнення
оригінал

Директорка департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш написала заяву на звільнення. Фотографію своєї заяви розмістила на власній сторінці у мережі Facebook. Інформацію Суспільному підтвердив заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван. За його словами, заяву вона написала за згодою сторін. Отримати коментар Ніни Лемеш нині ми не можемо, слухавку вона не бере.

Також на сайті облдержадміністрації з’явилося розпорядження про звільнення директора департаменту інформдіяльності Ігоря Слезка. Ми намагалися з ним зв’язатися аби отримати його коментар, він слухавку поки не бере. У коментарі Суспільному його заступниця Оксана Сердюк розповіла, що він не звільняється, його переводять на посаду заступника департаменту, а посада директора департаменту інформдіяльності буде вакантною.

Нагадаємо, 12 лютого у коментарі Суспільному Ніна Лемеш розповіла, писати заяву на звільнення їй сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко. Причиною звільнення назвав нецільове використання грошей, зокрема, при підготовці проектно-кошторисної документації на ремонт Молодіжного центру. Нагадаємо, його не змогли розпочати, бо в документах замість слова «реставрація» стояло «реконструкція». Вдруге, того ж дня, розповіла Ніна Лемеш, її змушував звільнитися вже заступник голови ОДА Андрій Подорван.

24 лютого голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким діючий департамент сім’ї, молоді і спорту приєднали до департаменту культури і туризму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На підтримку Ніни Лемеш збирають підписи керівники спортивних федерацій та спортшкіл області.

На початок