УПЛ виступила проти проведення чемпіонату світу з футболу кожні два роки

УПЛ виступила проти проведення чемпіонату світу з футболу кожні два роки

УПЛ виступила проти проведення чемпіонату світу з футболу кожні два роки
УАФ

Керівники української Прем'єр-ліги не підтримують ідею, запропоновану ФІФА.

Керівництво УПЛ виступило з офіційною позицією щодо проведення чемпіонату світу з футболу кожні два роки.

У вересні представники ФІФА висловили ідею реформування чемпіонату світу з футболу. У світовій організації запропонували внести зміни у календар матчів збірних та збільшити частоту проведення чемпіонату світу до двох разів на чотири роки.

Читайте також: ФІФА хоче проводити чемпіонат світу раз на два роки: чому в Європі проти цієї ідеї

УЄФА та південноамериканська конфедерація КОНМЕБОЛ виступили проти цієї ідеї. А згодом видання The Associated Press повідомило, що частина європейських збірних готові навіть відмовитися від членства ФІФА, якщо відповідний проєкт буде прийнятий.

Керівництво італійської серії А провело Генеральну асамблею асоціації європейських ліг, під час якої були присутні і представники українській Прем'єр-ліги. У зверненні УПЛ стала на бік інших національних ліг, погодившись із тим, що впровадження змін до календаря футбольних матчів та проведення чемпіонату світу кожні два роки є неможливим.

Які рішення підтримала УПЛ під час засідання Генеральної Асамблеї?

  • Ідея ФІФА щодо проведення чемпіонату світу кожні два роки порушує календарний баланс між внутрішніми клубними змаганнями, міжнародними клубними і національними змаганнями, і тому не є можливим.
  • Чемпіонат світу з футболу та інші континентальні турніри повинні відбуватися згідно з поточною, запланованою частотою проведення.
  • Міжнародні паузи на матчі національних збірних мають зазнати якомога менших змін. Якщо зміни і мають відбутися, то лише з чітким урахуванням інтересів усіх ліг.
  • Періоди відпочинку для гравців повинні погоджуватися на внутрішньому національному рівні.

Що відомо

  • У складі УЄФА 55 європейських футбольних асоціацій. Це понад чверті від загальної кількості членів ФІФА (211).
  • Проти ідеї проведення чемпіонату світу кожні два року також висловилися у Міжнародному олімпійському комітеті.
Читайте також: МОК приєднався до критики планів змінити формат проведення чемпіонату світу з футболу
  • Наступний чемпіонат світу має відбутися у Катарі у 2022 році. Якщо ідею проведення чемпіонату світу кожні два роки підтримують, то наступні два Мундіалі планують провести у 2026 та 2028 роках.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022