Коронавірус в Україні: прикордонники під наглядом медиків, митник у самоізоляції

Коронавірус в Україні: прикордонники під наглядом медиків, митник у самоізоляції

Коронавірус в Україні: прикордонники під наглядом медиків, митник у самоізоляції
Фото ілюстративне: ДПСУ

За прикордонниками та митником, які працювали на зміні, коли в Україну повертався інфікований на коронавірус чоловік, спостерігають медики. Симптомів захворювання у них наразі немає.

Якщо хтось із прикордонників матиме симптоми ГРВІ, його ізолюють. Про це у коментарі Суспільному сказав речник Чернівецького прикордонного загону Сергій Бровко.

Нині ніхто з прикордонників не звертався по медичну допомогу.

Водночас Митна служба повідомила, що митник, який оглядав автомобіль хворого українця, не має симптомів захворювання та перебуває під наглядом лікарів.

"Інспектор митного поста "Порубне", який здійснював огляд автомобіля українця, хворого на коронавірус, працював у рукавичках та масці і на сьогодні не має жодних симптомів захворювання", — йдеться в повідомленні митниці.

Задля мінімізації можливих ризиків цей митник буде в самоізоляції під наглядом лікарів упродовж двох тижнів.

Що відомо:

  • У Чернівцях підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус.
  • Інфікований чоловік нині перебуває в окремому боксі інфекційного відділення в Чернівецькій обласній лікарні, його стан стабільний. На зараження коронавірусом перевіряють дружину інфікованого, її результат буде готовий за два дні.
  • Дружина хворого не має симптомів хвороби, вона перебуває вдома у самоізоляції. За словами заступника голови МОЗ Віктора Ляшка, хворий та його дружина не зустрічалися з родичами та друзями після повернення з Італії.
  • За словами в.о. керівника Лабораторного центру МОЗ Наталії Гопко, сьогодні (3 березня) почали лабораторне обстеження тих, з ким контактував інфікований.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мийте руки. У МОЗ нагадали, як уберегтися від коронавірусу

На початок