"Динамо" перемогло "Дніпро-1" та повернулося на перше місце в УПЛ: відео

"Динамо" перемогло "Дніпро-1" та повернулося на перше місце в УПЛ: відео ФК "Динамо"

Десята перемога киян у сезоні чемпіонату України.

"Динамо" здобуло перемогу у матчі проти "Дніпра-1" у 12-му турі української Прем'єр-ліги з футболу.

Кияни продовжують боротьбу із "Шахтарем" за лідерство у чемпіонаті України. "Гірники" у 12-му турі здолали "Ворсклу" (2:0), завдяки чому зрівнялися за кількістю очок і навіть тимчасово очолили турнірну таблицю УПЛ.

Суперником киян у 12-му турі був "Дніпро-1", який також веде боротьбу за високі місця в турнірній таблиці чемпіонату України. Перед матчем із киянами дніпряни посідали четверте місце, і в разі перемоги могли піднятися на третє.

"Динамо" на тижні грало проти "Барселони" у Лізі чемпіонів, і на гру із "Дніпром-1" активно вдалося до ротації. У центрі захисту опинився фланговий оборонець Томаш Кенджора, у центрі півзахисту - Володимир Шепелєв та Олександр Андрієвський. А в атаці зіграли південноамериканці Вітіньйо та Ерік Рамірес.

У першому таймі "Динамо" мало кілька нагод, щоб відкрити рахунок. Спочатку Рамірес пробив поруч зі штангою, а згодом можливість не використав Олександр Андрієвський - з його ударом впорався.

Після перерви головний тренер киян Мірча Луческу використав одразу три заміни: на полі з'явилися Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко та Карлос Де Пена. А через п'ять хвилин "Динамо" відкрило рахунок: після передачі Сидорчука дальнім обвідним ударом у верхній кут відзначився Віктор Циганков.

Через 20 хвилин "Динамо" відзначилося вдруге. Денис Гармаш, який також вийшов на заміну, потужно пробив у ближній кут - 2:0.

Мав момент, щоб відзначитися і Віталій Буяльський. Проте на 80-й хвилині зустрічі півзахисник не переграв голкіпера "Дніпра-1".

УПЛ. 12-й тур

"Динамо" - "Дніпро-1" 2:0

Голи: Циганков, 50, Гармаш, 70

Це десята перемога киян у сезоні 2021/22 української Прем'єр-ліги. Ще двічі "Динамо" грало внічию.

Перемога дозволила "Динамо" повернутися на перше місце в УПЛ. У киян на три очки більше, аніж у головного переслідувача киян "Шахтаря".

Турнірна таблиця УПЛ

1. "Динамо" - 32 очки (12 матчів), різниця забитих/пропущених м'ячів - +28
  2. "Шахтар" - 29 очок (12 матчів), +25
  3. "Ворскла" - 24 очки (12 матчів), +11
  4. "Дніпро-1" - 22 очки (12 матчів), +2
  5. "Заря" - 20 очок (11 матчів), +8
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів