Руслан Маліновський забив ювілейний гол за "Аталанту" в чемпіонаті Італії: відео AP

Востаннє півзахисник забивав ще місяць тому.

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився другим голом у сезоні за італійську "Аталанту" у сезоні 2021/22.

Гол Маліновського припав на матч дев'ятого туру чемпіонату Італії проти "Удінезе". Український півзахисник вийшов у стартовому складі "Аталанти" - сім із дев'яти поєдинків команди у національній першості Італії Маліновський розпочинав саме з перших хвилин.

Перед матчем із "Удінезе" команда Маліновського зазнала поразки від "Манчестер Юнайтед" у Лізі чемпіонів: ведучи в рахунку 0:2, "бергамаски" програли 2:3. Цього разу "Аталанта" також могла здобути перемогу, чому сприяв би саме гол українця.

Як зіграв Руслан Маліновський?

У першому таймі український півзахисник зазнав кількох втрат м'яча і майже не запам'ятався результативними діями. Проте вже на старті другого тайму ледь не став організатором гольової комбінації: Руслан віддав передачу на форварда Дувана Сапату, після чого той прострілив на Йосипа Ілічіча, який пробив поруч зі штангою.

На 55-й хвилині "Аталанта" відкрила рахунок - саме завдяки діям Маліновського. Маріо Пашаліч пройшов з м'ячем по центру у напрямі штрафного майданчику "Удінезе", після чого віддав передачу на українця. Маліновський, отримавши м'яча від партнера по команді, переклав його на "робочу" ліву ногу, після чого пробив по воротам точно у дальній кут - схожим чином він відзначився у матчі з "Інтером" місяць тому.

Відео голу Руслана Маліновського

Після забитого м'яча Маліновський ще кілька разів міг стати автором гольового моменту. На 69-й хвилині замість удару українець віддав пас на Пашаліча, проте той не зміг підлаштуватися під удар. А на 78-й хвилині ледь не скористався помилкою захисту "Удінезе", проте після його удару м'яч влучив у голкіпера Марко Сільвестрі.

Матч до кінця Маліновський не дограв. На 86-й хвилині його замінив італієць Джорджіо Скалвіні.

Попри активність "Аталанти" біля воріт "Удінезе", більше голів у матчі від господарів поля не було. Забитий м'яч Маліновського міг стати переможним для "бергамасків", проте у компенсований час гості зрівняли рахунок зусиллями Бету - 1:1.

• Для Маліновського гол у ворота "Удінезе" став другим у сезоні 2021/22. Уперше він відзначився у матчі проти "Інтера".
  • Гол Маліновського став для нього ювілейним 20-м за "Аталанту" у всіх турнірах. 18 м'ячів українець забив у чемпіонаті Італії, а ще двічі відзначався у кубкових матчах.
  • У сезоні 2020/21 Руслан Маліновський став найкращим асистентом чемпіонату Італії - 12 результативних передач.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів