Маліновський провів на полі найменшу кількість хвилин за понад два місяці в "Аталанті" AP

Менше футболіст грав лише за збірну.

Український атакувальний півзахисник Руслан Маліновський не вийшов у стартовому складі "Аталанти" на виїзний матч проти "Емполі" у восьмому турі чемпіонату Італії.

Футболіст уперше за сім ігор – з вересня – розпочав гру на лаві запасних. Востаннє Маліновського не ставили у старт 11 вересня, коли команда грала вдома проти "Фіорентини" в третьому раунді Серії А. Український хавбек вийшов на поле в другому таймі – на 50-ій хвилині. "Аталанта" тоді програла 1:2.

На матч із "Емполі" Маліновський вийшов на 68-ій хвилині за рахунку 3:1, замінивши словенського півзахисника Йосіпа Ілічича.

"Аталанта" виграла з рахунком 4:1 завдяки дублю саме Ілічича, а також автоголу італійського захисника суперників Маттії Віті та голу колумбійського форварда Дувана Сапати. Ілічич міг робити гет-трик, але не реалізував пенальті. Одразу після цього моменту Маліновський його замінив.

Урешті українець провів на полі 23 хвилини основного часу. Менше він востаннє грав за збірну в матчі відбору на чемпіонат світу 4 вересня проти Франції (1:1) – лише 9 хвилин. В "Аталанті" такого не траплялося з серпня, коли Маліновський узагалі не був у складі товариського матчу проти "Вест Гема" (0:2), що проходив 7 серпня.

Наразі "Аталанта" посідає шосте місце в турнірній таблиці з 14 очками.

• 28-річний Маліновський грає за "Аталанту" з 2019 року. За цей час виходив на 78 матчів та забивав 17 разів. У сезоні 2021/22 з'явився в десяти матчах (включно з останнім).
  • Востаннє забивав за італійський клуб 25 вересня у грі проти "Інтера" (2:2). Це був його дебютний гол за команду в сезоні.
  • Футболіст не був викликаний на останні матчі збірної України у відборі на чемпіонат світу-2022 та вперше за 4,5 року не потрапив до заявки.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів