Златан Ібрагімович відзначився першим автоголом у кар'єрі

Златан Ібрагімович відзначився першим автоголом у кар'єрі АР

І став одним із найстарших гравців, що забивали в Серії А.

"Мілан" вийшов на перше місце в чемпіонаті Італії після матчу проти "Болоньї", однак ризикував узагалі поступитись у цій зустрічі.

Зокрема, шведський нападник Златан Ібрагімович двічі відзначився в грі проти "Болоньї". Причому у воротак як своєї команди, так і у воротах команди-суперниці.

Спочатку підопічні Стефано Піолі лідирували в протистоянні з перевагою у два голи. Однак уже на 49-й хвилині сам Ібрагімович змусив занервувати головного тренера "россонері". Після подачі кутового швед зрізав м'яча головою у власні ж ворота, і допоміг "Больньї" скоротити відставання - 1:2. Цей автогол став першим у кар'єрі Ібрагімовича. Це відбулось у його 957-му матчі в кар'єрі.

За цей ігровий епізод Ібрагімович усе ж зумів реабілітуватись, як і його команда. На 90-й хвилині шведський футболіст-таки влучив у ворота суперників і забив свій перший м'яч у віці 40 роківЗлатану Ібрагімовичу виповнилось 40 років 3 жовтня 2021 року. Таким чином він став четвертим гравцем в історії, що зумів відзначитись після 40 років у Серії А.

Найстарші гравці, що забивали м'ячі в Серії А після 40 років
  1. Алессандро Костакурта (41 рік і 25 днів)
  2. Сільвіо Піола (40 років і 131 день)
  3. П'єтро Верховод (40 років і 47 днів)

Зрештою, гол Ібрагімовича в цьому протистоянні став заключним. "Мілан" зумів відігратись із рахунку 2:2 і виграв 4:2. А у шведа в активі гол на 90-й хвилині і гольова передача на на 16-й. Це вже другий забитий м'яч нападника в чотирьох матчах за "россонері" в цьому сезоні.

Відео автоголу Златана Ібрагімовича в матчі проти "Болоньї"

Відеоогляд матчу "Болонья" - "Мілан" у Серії А

• Златан Ібрагімович - 40-річний шведський нападник. Він - найрезультативніший гравець в історії збірної Швеції, має у своєму доробку 31 титул, серед яких чемпіонство в Лізі Європи та перемога в Суперкубку УЄФА.
  • У грудні 2019 року Ібрагімович повернувся до "Мілана" на правах вільного агента. Раніше швед виступав за "россонері" у сезоні 2011/2012.
  • Саме в "Мілані" шведський нападник перетнув позначку в 500 голів у межах своєї клубної кар'єри у лютому 2021 року. Усього в активі Ібрагімовича станом на жовтень 2021-го 565 забитих м'ячів і лише один автогол в офіційних матчах.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів