Форвард "Атлетико" Суарес повторив унікальний гольовий рекорд Ібрагімовіча та Роналду: відео AP

Уругвайський нападник забивав на всіх можливих хвилинах основного часу матчу.

Форвард "Атлетико" Луїс Суарес став автором унікального досягнення в історії світового футболу. Нападник відзначився забитими м'ячами на кожній хвилині основного часу матчу у своїй кар'єрі.

Стати автором досягнення Суаресу вдалося у поєдинку шостого туру іспанської Прімери проти "Гетафе". Уругвайський нападник допоміг команді здобути перемогу: програючи по ходу матчу з рахунком 0:1, саме дубль Суареса приніс "Атлетико" три очки у поєдинку проти "Гетафе".

Один із голів Луїса Суареса став рекордним. Як повідомляє іспанське видання El Pais, уругвайський форвард після гри з "Гетафе" є одним із трьох футболістів в історії, що забивали на кожній хвилині основного часу поєдинку.

Відео матчу "Гетафе" - "Атлетико"

Як Суарес встановив рекорд?

До матчу проти "Гетафе" уругвайському нападнику не вдавалося забити лише на 78-й хвилині. Суарес забивав на 98 різних хвилинах матчу (включно із компенсованими у першому та другому таймах).

Перший із двох м'ячів Суареса припав на 78 хвилину. Переможний гол уругвайський нападник забив у компенсований час - на 90+1 хвилині.

Таким чином, Суарес став третім футболістом в історії світового футболу, які забивали на кожній хвилині поєдинку. У лютому 2014 року володарем досягнення став Кріштіану Роналду, проте уже у вересні того ж року його повторив Златан Ібрагімович.

Що ще відомо про досягнення Суареса?

• Забивав у компенсований час до першого тайму (45+1, 45+2 хвилини), а також другого (90+1, 90+2, 90+3, 90+4, 90+5, 90+6, 90+7 хвилинах).
  • Найбільшу кількість голів Суарес забив на 82-й хвилині - 14.
  • Більшість голів Суарес забив у другому таймі: 303 проти 203.

• За свою кар`єру Луїс Суарес забив 506 м'ячів, зігравши 815 матчів.
  • У сезоні 2021/22 34-річний уругвайський нападник зіграв вісім матчів, забивши три голи.
  • Крім "Атлетико", Суарес виступав за уругвайський "Насьональ", нідерландські "Гронінген" та "Аякс", англійський "Ліверпуль" та іспанську "Барселону".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів