Українка Надія Кіченок поступилась у фіналі парного турніру в Москві

Українка Надія Кіченок поступилась у фіналі парного турніру в Москві БТУ

Четвертий фінал для української тенісистки у 2021 році.

Українська тенісистка Надія Кіченок у парі з румункою Ралукою Олару програли у фіналі турніру серії WTA500 у Москві - Кубку Кремля.

У вирішальному матчі Кіченок і Олару протистояли другим номерам посіву латвійці Єлєні Остапенко та чешці Катержині Сіняковій.

Перший сет за 34 хвилини забрав тандем Остапенко-Сінякова. Латвійсько-чеський дует на старті оформив два брейкпоінти й лідирував 4:0. Зрештою, Кіченок і Олару взяли свої дві подачі, але партію не відіграли - 2:6.

У наступному сеті опонентки програли на своїй подачі по два гейми, після чого за рахунку 5:4 українка та румунка зробили свій третій брейк і відновили рівновагу в матчі - 6:4.

Доля гри вирішилась на тайбрейку, де витривалішими були Остапенко і Сінякова. Попри 5 втрачених геймів на своїй подачі, вони з другої спроби реалізували матчпоінт завдяки невимушеній помилці суперниць - 10:8.

До слова, загалом у матчі Кіченок і Олару зробили чотири подвійні помилки і 30 невимушених, жодного разу не подали на виліт, при цьому відсоток виграних розіграшів із їхньої першої подачі становив 67%. Це на 8% краще, ніж в опоненток.

Кубок Кремля. WTA500. Фінал, парний розряд
  • Надія Кіченок/Ралука Олару (Україна/Румунія, 4) - Єлєна Остапенко/Катержина Сінякова (Латвія/Чехія, 2) - 2:6, 6:4, 8:10

Що сказала Надія Кіченок після фіналу

"Спасибі глядачам, що прийшли підтримати нас. На трибунах була дуже приємна атмосфера. Я сподіваюся, що всі отримали задоволення від такого бойового матчу. Дякую організаторам, ми дуже раді приїжджати на Кубок Кремля.

Це турнір з великою історією і для мене було честю зіграти сьогодні в фіналі. Спасибі моїй напарниці Ралуці. У нас вийшов відмінний сезон. Звичайно, вітаю дівчаток з перемогою, вони здорово провели цей турнір, і бажаю удачі в подальшому.

Сподіваюся, що ми зможемо повернутися на цей турнір і в наступному році і тоді вже не буде обмежень, маскового режиму, і ми всі будемо посміхатися", - прокоментувала українка свій фінальний матч із Олару в Москві.

• Для Надії Кіченок фіналу в Москві став четвертим у цьому сезоні на турнірах WTA та другим саме у серії WTA500. Раніше у 2021 році українка також грала на цій стадії в Чикаго (WTA250), у Бад Гомбургу (WTA250) та в Санкт-Петербурзі (WTA500).
  • У 2021 році Кіченок виграла два фінали в парі - у Чикаго (WTA250) та в Санкт-Петербурзі (WTA500).
  • У одиночній сітці Кубка Кремля зіграли четверо українців: Ангеліна Калініна, Даяна Ястремська, Леся Цуренко та Ілля Марченко. Ніхто з них не пройшов далі другого кола.
  • На турнірі WTA250, що проходив паралельно в ці дати в Тенеріфе, український тандем Людмила Кіченок і Марта костюк також дійшли до парного фіналу і програли в боротьбі за трофей.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів