Марта Костюк та Людмила Кіченок програли фінал парного розряду в Тенеріфе

Марта Костюк та Людмила Кіченок програли фінал парного розряду в Тенеріфе Jimmie48

Виграти четвертий поспіль матч українкам не вдалося.

Український дует Марти Костюк та Людмили Кіченок програв фінал парного розряду тенісного турніру, що відбувся в іспанському Тенеріфе.

Костюк на турнірі в Тенеріфе була спочатку заявлена для виступів в одиночній сітці. Проте звідти українська тенісистка вилетіла у першому ж раунді від румунки Ірини Бегу.

Після вильоту з одиночної сітки, Марта Костюк заявилася на пару з Людмилою Кіченок. Українки подолали трьох суперниць на шляху до фіналу, проте виграти і вирішальний матч їм не вдалося.

Як Костюк та Кіченок зіграли у фіналі?

Суперницями українок у фіналі був дует норвежки Ульрікке Ейкері та австралійки Еллен Перес. У парному турнірі в Тенеріфе вони отримали четвертий номер посіву - Марта Костюк та Людмила Кіченок були під №3.

У першій партії обидві пари програли усі стартові п'ять геймів на власних подачах. Проте норвезько-австралійському дуету вдалося вийти уперед: наступний гейм на власній подачі вони взяли, вийшовши уперед 4:2. У підсумку сет закінчився перемогою Ейкері та Перес з рахунком 6:3: Костюк та Кіченок дозволили суперницям зробити ще один брейк.

Другий сет проходив майже за ідентичним сценарієм: знову 2:3 за брейками, завдяки чому Ейкері та Перес знову забезпечили собі перевагу - 5:3. А останній гейм на власній подачі взяли, не віддавши жодного очка.

Матч між тенісистками тривав 1:11 години. Еккері та Перес реалізували 64% брейк-поїнтів, у той час, як Костюк та Кіченок - 57%.

WTA. Тенеріфе, парний розряд. Фінал

Марта Костюк (Україна) / Людмила Кіченок (Україна) - Ульрікке Ейкері (Норвегія) / Еллен Перес (Іспанія) 0:2 (3:6, 3:6)

• Людмила Кіченок і Марта Костюк удруге грають разом. Місяць тому вони змагалися в дуеті на турнірі в Чикаго, де дійшли до 1/8 фіналу.
  • У Тенеріфе грала і перша ракетка України Еліна Світоліна. Вона теж поступилася у стартовому раунді, що остаточно перекреслило її шанси на вихід до Підсумкового турніру WTA.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів