"Динамо" U19 зіграло внічию з "Барселоною" і лідирує в групі Юнацької ліги УЄФА: турнірна таблиця ФК "Динамо"

Молодіжна команда киян продовжує йти непереможною у групі.

"Динамо" U19 провело третій матч у груповому раунді Юнацької ліги УЄФА. Молодіжна команда киян зіграла внічию із "Барселоною" U19 з рахунком 0:0.

Перед зустріччю із молодіжною командою каталонців кияни підходили у якості лідерів турнірної таблиці. "Динамо" U19 виграло два попередні матчі - у "Бенфіки" та "Баварії" з однаковим рахунком 4:0.

Кияни мали можливість втримати перше місце за підсумками першого кола у Юнацькій лізі УЄФА за умов непрограшу "Барселоні". Каталонці набрали три очки у стартових двох поєдинках і могли випередити киян лише за умов перемоги.

"Динамо" мало можливість відзначитися у першому таймі. На 26-й хвилині ледь не пройшла комбінація: Самба Діалло віддав передачу на Антона Царенка, той - на Кирила Попова, але форвард киян влучив у штангу. А через три хвилини "Барселона" не використала свій шанс - голкіпер Руслан Нещерет двічі врятував після ударів футболістів каталонської команди.

У другому таймі каталонці та кияни продовжували обмінюватися моментами. А "Динамо" U19 вдруге влучило у штангу: на 76-й хвилині пас Назара Волошина не використав той-таки Царенко.

Попри достатню кількість моментів, ані "Барселона" U19, ані "Динамо" U19 голами не відзначилися.

Юнацька ліга УЄФА. Третій тур

"Барселона" U19 - "Динамо" U19 0:0

Відео матчу "Барселона" U19 - "Динамо" U19

Нічийний результат дозволив киянам набрати ще одне очко та продовжувати йти лідером у турнірній таблиці.

Турнірна таблиця групи E

1. "Динамо" U19 - 7 очок (3 матчі), 8:0 (різниця м'ячів)
  2. "Барселона" U19 - 4 (3), 2:4
  3. "Бенфіка" U19 - 3 (2), 4:4
  4. "Баварія" U19 - 0 (2), 0:6

• 2 листопада. Матч "Динамо" U19 та "Барселони" U19 у четвертому турі Юнацької ліги УЄФА.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуБіатлон пряма трансляціяЗимовий спорт