Одеський спортсмен завоював срібну медаль зі спортивної гімнастики у всеукраїнському турнірі Фото: Національний олімпійський комітет

17-річний одеський спортсмен Рустам Ахмад завоював срібну медаль у змаганнях серед юніорів на відкритому всеукраїнському турнірі пам'яті Олександра Мішакова. Про це повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

У пресслужбі стверджують, що вихованець «Олімпійського фахового коледжі імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України» завоював срібну медаль в багатоборстві по програмі майстрів спорту. Він набрав 74,4 бали за шість вправ (вільні, кінь, кільця, опорний стрибок, бруси, перекладина). Це перший успіх Рустама Ахмад на всеукраїнських змаганнях серед юніорів.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, раніше спортсмен раз ставав бронзовим призером чемпіонатів України серед юнаків: у травні 2021 — за програмою «майстрів спорту України», в жовтні 2020 за програмою «кандидата в майстри спорту України» в багатоборстві, а в листопаді 2020 — у вправі на перекладині.

"Наступного тижня Рустам Ахмад виступить у відкритому чемпіонаті Хмельницької області «Подільська осінь». Далі в планах – відкритий чемпіонат міста Києва (23 жовтня) і чемпіонат України серед юніорів (6-10 листопада)", — повідомили у пресслужбі.