Спортсменка з Одеси перемогла на міжнародних змаганнях з фехтування

Спортсменка з Одеси перемогла на міжнародних змаганнях з фехтування НОК

16-річна Валерія Моренець-Кубанська стала переможницею турніру Європейського кадетського циклу, який проходив в угорському місті Геделле. Про таке повідомили у пресслужбі НОК в Одеській області.

Валерія Моренець-Кубанська є вихованкою одеської дитячо-юнацької спортивної школи № 13 та першим номером збірної України. 16-річна спортсменка перемогла в командному турнірі в складі збірної України, обігравши в фіналі збірну Румунії. Компанію Валерії на п’єдесталі склали Софія Головкіна, Ізабелла Гросул та Вікторія Коротченко.

Як зазначають в пресслужбі НОК, перемога в угорському місті Геделле стало першою перемогою українських шаблісток на турнірі такого рангу.

Спочатку українки поступалися після першої серії боїв, але Коротченко вдалося виграти свою дуель та вивести український квартет вперед. Далі українки вже тільки нарощували перевагу до переможного фіналу, додають у НОК.

В 1/8 фіналу українські спортсменки перемогли угорок, у чвертьфіналі – болгарок, а півфіналі – німкень.