Волинський спортсмен здобув "золото" на півмарафоні в Польщі

Волинський спортсмен здобув "золото" на півмарафоні в Польщі Facebook: Cracovia Maraton

Волинський бігун, уродженець Луцька Віталій Шафар успішно виступив на півмарафоні Cracovia Royal Half-Marathon та посів на змаганнях перше місце.

Про це повідомили у пресслужбі Федерації легкої атлетики України.

39-річний спортсмен подолав дистанцію 21 кілометр за 1:03:49 годин, залишивши позаду поляків Томаша Ґрицко з часом 1:04.34 та Даміану Кабату з часом 1:05.20. Переможницею серед жінок із часом 1:13.40 стала Моніка Яцкевіч з Польщі.

Усього до півмарафону долучилося 4 186 спортсменів із 28 країн.

• У жовтні Віталій Шафар став срібним призером чемпіонату з марафонського бігу серед дорослих та молоді – Bila Tserkva marathon. Спортсмен виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи-2022.
  • Понад 300 волинян долучилися до Всеукраїнського забігу в серпні цього року в пам'ять про загиблих військових.
  • Єдиним на Волині легкоатлетом, який представляв область на Паралімпійських іграх у Токіо за весь час участі України у світових змаганнях, став 22-річний Ярослав Окапінський. 1 вересня хлопець виступив на змаганнях та зайняв шосте місце.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.